O Nas

Szanowni Państwo

Nasza Agencja świadczy usługi pośrednictwa do pracy za granicą na terenie Niemiec od roku 2004. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 685/1 b – Agencji Pośrednictwa Pracy za granicą i Agencji Pracy Tymczasowej.

Agencja w Jeleniej Górze posiada Partnerów na terenie Niemiec, którzy zajmują się wyszukiwaniem dla Państwa interesujących ofert pracy, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu legalne zatrudnienie u sprawdzonych przez nas kontrahentów. Specjalizujemy się przede wszystkim w wyszukiwaniu ofert pracy dla opiekunek osób starszych. Aby  skorzystać z naszych usług należy zarejestrować się na naszej stronie internetowej lub zgłosić się osobiście w siedzibie biura.
 

Dokładnych informacji udzielamy telefonicznie pod numerem

Tel/ Fax 075 / 6472242

Od Poniedziałku do Piątku w godz. 08.00 - 14.00

W celu rozpoczęcia współpracy z nami, w tym wyszukania konkretnej oferty dla Państwa, niezbędne są następujące dokumenty:

- dostarczenie starannie wypełnionego formularza, który dostępny jest na naszej stronie w zakładce FORMULARZ DLA OPIEKUNEK

- aktualne zdjęcie dowodowe lub paszportowe

- referencje z poprzednich miejsc pracy, jeżeli Państwo takie posiadają.

 

Dokumenty można wysłać:

- mailem na adres: biuro@agencja-partner.pl

- dostarczyć osobiście do Agencji

- lub przesłać pocztą (zdjęcia do zwrotu).

Konsultantki z naszej Agencji skontaktują się z Państwem w celu omówienia bliższej współpracy.


Magdalena Kopczyńska


Zgodnie z art. 13 ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  informuję, iż:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Partner Magdalena Kopczyńska, ul. Kraszewskiego 1 lok 4, 58-500 Jelenia Góra  zwana dalej przedsiębiorstwem.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest  dobrowolne.